Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/views/templates/hook/preloading-afterbody.tpl) is not within the allowed path(s): (/home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php82/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php83/usr/share/pear/:/dev/urandom:/var/www/html/waf/:/usr/local/directadmin/plugins/waf/data/wyqscutett) in /home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html/classes/module/Module.php on line 2509

Kasy fiskalne

Kasa fiskalna to urządzenie, na którym rejestruje się sprzedawane produkty i świadczone usługi. Potwierdzenie tego rodzaju transakcji jest drukowane w postaci paragonu fiskalnego. Pozwala on, osobie płacącej za towar lub usługę na dokładny wgląd w to, za co zapłaciła. Jest tam podana dokładna cena za poszczególny towar/usługę oraz łączna kwota. Paragon może służyć również jako dowód zakupu, kiedy np. klient chce zareklamować kupiony wcześniej produkt.

Paragon drukowany jest w dwóch kopiach. Jedna trafia do klienta jako dowód zakupu, druga na potrzeby firmy. Kasa rejestrująca służy również przedsiębiorcy do rozliczeń z systemem fiskalnym.

Kasy fiskalne Jest 26 produktów.

Aktywne filtry