Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/views/templates/hook/preloading-afterbody.tpl) is not within the allowed path(s): (/home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php82/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php83/usr/share/pear/:/dev/urandom:/var/www/html/waf/:/usr/local/directadmin/plugins/waf/data/wyqscutett) in /home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html/classes/module/Module.php on line 2509
Honeywell Granit XP 1990i
  • Honeywell Granit XP 1990i
  • Honeywell Granit XP 1990i
  • Honeywell Granit XP 1990i
  • Honeywell Granit XP 1990i
  • Honeywell Granit XP 1990i
  • Honeywell Granit XP 1990i

Honeywell Granit XP 1990i

Po udanych wdrożeniach skanery nowej generacji Granit XP rozszerzają możliwości i na nowo definiują ultrawysokie skanowanie. Dzięki najlepszej w swojej klasie odporności na upadki z wysokości 3 metrów, Granit ™ XP został zaprojektowany tak, aby działał po upadku z doków załadunkowych, wózków widłowych i wózków kompletacyjnych. Test upadku z wysokości 1 metra wskazuje na trwałą wytrzymałość przy codziennych uderzeniach i upadkach ze stanowisk pracy. Z opinii terenowych wynika, że okno skanowania jest punktem awarii o wysokiej częstotliwości dla urządzeń skanujących w środowisku przemysłowym.

Skanery Granit są zaprojektowane z małym, głęboko zagłębionym okienkiem odpornym na zarysowania i uderzenia, aby zapobiec takim awariom. Jest to kluczowy element uszczelniający, który zapewnia, że kurz i wilgoć nie dostają się do obudowy i nie pogarszają wydajności skanowania lub nie powodują przedwczesnej awarii. Rozwiązanie Granit zapewnia, że jego szczelność IP67 pozostaje nienaruszona, nawet przy surowej obróbce. Kody kreskowe sprawiają, że wprowadzanie danych jest szybsze i dokładniejsze, maksymalizując produktywność operacji. Jednak uszkodzone i niskiej jakości kody kreskowe mogą powodować powolne i kłopotliwe transakcje. Złe etykiety często występują w magazynach, centrach sprzedaży i środowiskach przemysłowych z powodu niskiej jakości druku lub uszkodzeń podczas przenoszenia. Granit XP jest oparty na platformie obrazowania nowej generacji firmy Honeywell, integrującej czujnik o wysokiej rozdzielczości i ulepszone algorytmy dekodowania w celu szybkiego i dokładnego odczytywania symboli kodów kreskowych. Granit XP gwarantuje, że trudne do odczytu w innym przypadku etykiety nie spowodują zatorów w tym procesie.

8 innych produktów w tej samej kategorii: