Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/views/templates/hook/preloading-afterbody.tpl) is not within the allowed path(s): (/home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php82/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php83/usr/share/pear/:/dev/urandom:/var/www/html/waf/:/usr/local/directadmin/plugins/waf/data/wyqscutett) in /home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html/classes/module/Module.php on line 2509
Datalogic Gryphon GD4200
  • Datalogic Gryphon GD4200

Datalogic Gryphon GD4200

Nowy Gryphon 4200 - ta seria reprezentuje najwyższej jakości ręczne skanery 1D firmy Datalogic do użytku w wielu zastosowaniach. Został wyposażony w wiele przyszłych ulepszeń, dzięki którym Twoja działalność będzie o krok dalej. Dodatkowo obudowa czytnika może wytrzymać najsurowsze chemiczne środki czyszczące, dzięki czemu codzienne czyszczenie jest łatwiejsze i bezpieczniejsze dla operatora. Skaner będzie działał od zmiany do zmiany i bez wysiłku odczyta kody trudne do odczytania, niskiej jakości i uszkodzone. Możesz nawet skanować kody kreskowe bezpośrednio z ekranów urządzeń mobilnych lub przez twarde panele z pleksi. 

Za każdym razem wybieraj właściwy kod

Gryphon 4200 kamera wyposażona jest w bardzo intuicyjny miękkiej linii wizjera. Pomaga to operatorom łatwo znaleźć dokładnie taki kod, który chcą przeczytać. Zwłaszcza gdy występuje wiele kodów kreskowych, operator może z łatwością wskazać, strzelać i dekodować właściwy. Nie musisz już tracić cennego czasu na wielokrotne próby zeskanowania właściwego kodu. Chociaż linia skanowania jest miękka i przyjemna dla oczu, jasność można łatwo dostosować w zależności od wymaganego środowiska pracy. Datalogic ma sprostać rosnącym wymaganiom w handlu elektronicznym, gdzie szybkość i wydajność są kluczowymi cechami wyróżniającymi organizacje odnoszące największe sukcesy.

Używaj jako ręczny lub montowany na stojaku

Gryphon 4200 liniowy imager posiada wyjątkową głębię ostrości, umożliwiając odczyt kodów z blisko daleko, nawet gdy są one wysokiej gęstości lub niskiej rozdzielczości. Dzięki technologii Motionix firmy Datalogic operatorzy mogą łatwo przechodzić między operacjami ręcznymi i montowanymi na stojaku. Czytnik automatycznie wykrywa i skanuje kody kreskowe bez interwencji człowieka. W znacznym stopniu przyczynia się to do poprawy produktywności operatora i umożliwia łatwe zarządzanie wymaganiami dotyczącymi skanowania w praktycznie każdej sytuacji. Ten wysokiej klasy czytnik z łatwością radzi sobie z szybko zmieniającymi się kodami, pod różnymi lub niewygodnymi kątami, a także przy słabym lub bardzo jasnym oświetleniu. The Gryphon 4200 automatycznie dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Ładuj bezprzewodowo, aby wydłużyć żywotność

Gryphon 4200 posiada indukcyjne ładowanie bezprzewodowe. Główną awarią bezprzewodowych skanerów w tej dziedzinie są słabe lub uszkodzone styki ładowania. Zamiast wymagać kosztownej i czasochłonnej konserwacji, Gryphon 4200 nigdy Cię nie zawiedzie przez tysiące cykli ładowania. Wykorzystując ten sam standard ładowania, co większość marek smartfonów, Datalogic stworzył skaner, który zwiększy produktywność Twojego operatora. Największą zaletą korzystania z tego skanera jest to, że będzie on nadal działał po ciągłym ładowaniu i regularnych cyklach czyszczenia. Pełne naładowanie baterii dostaje niewiarygodne 80 godzin pracy lub 80000 odsłon.

Połącz się z dowolnym interfejsem

Gryphon 4200 Imager jest przeznaczony do podłączenia do wszystkich typowych interfejsów w dzisiejszych zapracowanych środowiskach operacyjnych. Możliwość bezpośredniego interfejsu rozwiązań opartych na USB typu C otwiera drogę do połączenia z dowolnym typem nowoczesnego komputera PC lub tabletu oraz dowolnego z najnowszych systemów POS i kas fiskalnych. Aby zwiększyć elastyczność, warianty bezprzewodowe są wyposażone w technologię bezprzewodową Bluetooth® lub opatentowaną przez Datalogic komunikację bezprzewodową STAR Radio . Możesz wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie w oparciu o wymagania środowiskowe, takie jak obszary, w których zakłócenia mogą wpływać na bezpieczeństwo i integralność danych. Niezależnie od sytuacji, Gryphon 4200 jest dla Ciebie.

8 innych produktów w tej samej kategorii: