Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/views/templates/hook/preloading-afterbody.tpl) is not within the allowed path(s): (/home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php82/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php83/usr/share/pear/:/dev/urandom:/var/www/html/waf/:/usr/local/directadmin/plugins/waf/data/wyqscutett) in /home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html/classes/module/Module.php on line 2509
QUICKSCAN™ QW2500
  • QUICKSCAN™ QW2500

QUICKSCAN™ QW2500

Nowy imager QuickScan QW2500 firmy Datalogic to przewodowy ręczny skaner 2D klasy podstawowej, który pod względem wydajności przewyższa swoją wagę. Jest solidnym i niezawodnym towarzyszem w sektorze detalicznym do kasy w punkcie sprzedaży, zbudowanym z myślą o wieloletniej nieprzerwanej obsłudze. Bez wysiłku odczytuje pełen zakres kodów kreskowych, czy to uszkodzonych, trudnych do odczytania czy źle wydrukowanych.

Ponadto, dzięki dzisiejszym zabezpieczeniom Covid, imager QW2500 jest zoptymalizowany pod kątem bezproblemowego odczytu przez bariery z pleksiglasu. Wszystkie te niezbędne korzyści są dostępne w niewiarygodnie przystępnej cenie, dzięki czemu imager QuickScan QW2500 jest najnowszym i najbardziej pożądanym dodatkiem do rodziny Datalogic renomowanych ręcznych skanerów kodów kreskowych.

8 innych produktów w tej samej kategorii: