Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/views/templates/hook/preloading-afterbody.tpl) is not within the allowed path(s): (/home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html:/tmp:/var/tmp:/opt/alt/php53/usr/share/pear/:/opt/alt/php80/usr/share/pear/:/opt/alt/php70/usr/share/pear/:/opt/alt/php74/usr/share/pear/:/opt/alt/php54/usr/share/pear/:/opt/alt/php55/usr/share/pear/:/opt/alt/php71/usr/share/pear/:/opt/alt/php73/usr/share/pear/:/opt/alt/php56/usr/share/pear/:/opt/alt/php81/usr/share/pear/:/opt/alt/php82/usr/share/pear/:/opt/alt/php72/usr/share/pear/:/opt/alt/php83/usr/share/pear/:/dev/urandom:/var/www/html/waf/:/usr/local/directadmin/plugins/waf/data/wyqscutett) in /home/wyqscutett/domains/kasy.konin.pl/public_html/classes/module/Module.php on line 2509
Zebra CS60
  • Zebra CS60
  • Zebra CS60

Zebra CS60

Nadzwyczaj uniwersalny skaner towarzyszący z serii CS60 można dostosować do każdego przepływu procesów roboczych. Dzięki jego rewolucyjnej konstrukcji skaner ten można w zależności od potrzeb z łatwością przestawić na obsługę przewodową lub bezprzewodową, ręczną lub automatyczną. Bezprzewodowy skaner towarzyszący CS60 sparowany ze stacją dokującą lub urządzeniem mobilnym jest na tyle mały, że zmieści się w kieszeni, a jednocześnie oferuje najnowsze osiągnięcia technologii mobilnej, takie jak bezprzewodowe ładowanie, 18 godzin zasilania z baterii, osobny wskaźnik naładowania baterii i szereg sposobów ich ładowania.

W trybie skanera przewodowego kompaktowy CS60 umożliwia skanowanie ręczne lub automatyczne przy stanowisku kasowym, kiosku samoobsługowym lub w innych zastosowaniach. Niezależnie od tego, czy początkowy zakup obejmować będzie model przewodowy czy bezprzewodowy, tryb pracy można zmienić w dowolnym momencie, co zapewnia niezrównaną ochronę inwestycji. Wystarczy jedynie zamienić baterię na przewodowy konwerter USB, a CS60 jest gotowy na nowy przepływ procesów roboczych.Czujnik megapikselowy o wysokiej rozdzielczości i dostępna wyłącznie w ofercie firmy Zebra technologia inteligentnego obrazowania PRZM zapewniają niezrównaną wydajność pracy nawet przy rejestrowaniu najtrudniejszych do odczytu kodów kreskowych. Drugi programowany przycisk pozwala użytkownikom płynnie przechodzić pomiędzy dwiema aplikacjami bazowymi. Po zakończeniu każdej zmiany skaner CS60 łatwo wyczyścić, ponieważ cechuje się najlepszą w tego typu urządzeniach klasą szczelności IP65 oraz gładką obudową pozbawioną jakichkolwiek szczelin. Oferowany przez firmę Zebra bezkonkurencyjny wachlarz narzędzi sprawia, że instalacja i konfiguracja urządzeń oraz codzienne zarządzanie nimi jeszcze nigdy nie były tak proste.

8 innych produktów w tej samej kategorii: