• Kasy i drukarki fiskalne
 • Podpis elektroniczny SZAFIR
  Podpis elektroniczny SZAFIR

  Przygotowane przez nas zestawy to komplet narzędzi, dzięki którym można składać kwalifikowany podpis elektroniczny.

  Obecnie w ofercie znajdują się 4 zestawy do składania kwalifikowanego podpisu elektronicznego, które różnią się okresem ważności certyfikatów (1 rok lub 2 lata), obecnością czytnika lub jego brakiem.

 • Systemy alarmowe
  Systemy alarmowe

  Systemy alarmowe, czyli systemy zabezpieczające domy, biura czy inne obiekty przed niepowołanymi osobami. Współczesne alarmy poza sygnalizacją akustyczną (wycie syreny) oraz optyczną (sygnały świetlne) potrafią w bardziej zaawansowany sposób sygnalizować alarm, np. wysyłać pod wyznaczony numer SMS-a o określonej treści, czy też dzwonić pod wybrany numer i przekazywać ustalony komunikat głosowy. System alarmowy składa się z szeregu urządzeń, których dobór zależy od przeznaczenia alarmu.

 • Systemy monitoringu IP
  Systemy monitoringu IP

  Kiedy nie stawiasz na półśrodki i zależy Ci na najwyższej jakości obrazu to wiesz, że monitoring IP jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Kamery IP to ulubione rozwiązanie profesjonalnych instalatorów monitoringów CCTV, a także jedne z najdokładniejszych urządzeń monitoringu w ogóle. Kamery obsługiwane są przez rejestratory NVR, które tak samo jak kamery IP – działają w strukturze sieci komputerowej LAN.

 • Sieci IT
  Sieci IT

  Zapewne masz kilka urządzeń w domu lub w biurze połączonych w sieć komputerową lub chciałbyś mieć taką sieć. Dziś to nie problem. Pomoże dobrać odpowiednie urządzenia. Zaprojektujemy sieć zgodnie z Twoimi wymaganiami, żebyś mógł się cieszyć maksymalnym komfortem pracy. Wykonamy sieć dla Ciebie w technologi przewodowej lub bezprzewodowej, w zależności od tego, który wariant jest dla Ciebie bardziej optymalny. Podłączymy Twoją sieć do sieci Internet.

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie urządzeniami fiskalnymi OnLine stworzyliśmy specjalnie dla Państwa stronę z ofertą kas oraz drukarek fiskalnych.

Wszystkie z tych urządzeń posiadamy w ciągłej sprzedaży.

Zapraszamy na  kasyonline.konin.pl

A A A

Nie pamiętasz hasła? To nie jest problem. Wpisz poniżej swój adres poczty elektronicznej podany podczas rejestracji i wybierz przycisk „Wyślij”. Otrzymasz specjalny kod umożliwiający zalogowanie się i dokonanie zmiany hasła.
Sprawdź za kilka chwil swoją skrzynkę pocztową. Gdy otrzymasz wiadomość z kodem weryfikującym, skopiuj go i podaj podczas logowania, a następnie dokonaj zmiany hasła.